Regulamin Sklepu


Właścicielem sklepu internetowego jest firma:
Pumat Przemysław Pawelczuk ul. Brzozowa 20, 71 015 Szczecin
tel./fax (091) 483 43 75, 607 220 550
NIP 852-149-21-16


REJESTRACJA KLIENTA


Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja będzie wymagała podania informacji, które zostaną wykorzystane wyłącznie przez firmę Pumat Przemysław Pawelczuk do celów identyfikacji osób lub firm zamawiających towary oraz realizacji zamówień. Niezbędne do realizacji zamówienia będzie podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu z uwagi na konieczność kontaktowania się z Państwem, m.in. w celu przekazania informacji o zamówieniu i przesyłce.

CENY BRUTTO

Wszystkie ceny w sklepie internetowych są wartościami brutto. W każdą cenę wliczony jest podatek VAT w wysokości 23 %. Każdy klient otrzymuje fakturę lub paragon jako dowód zakupu.


REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone informacją zwrotną zawierającą listę zamówionych produktów oraz informację o terminie realizacji. Zamówienie będzie zrealizowane po potwierdzeniu zamówienia przez zamawiającego. Przygotowanie zamówienia oraz wysyłka zajmuje od 2 do 14 dni roboczych w zależności od rodzaju towaru. W przypadku braku zamówionych towarów lub sprowadzanych na zamówienie termin realizacji może wynieść do 21 dni, jednakże o tym fakcie klient będzie niezwłocznie powiadamiany. Realizacja zamówienia zostanie dokonana po akceptacji warunków przez klienta. W przypadku realizacji zamówień częściowych opłata za pobranie i transport płatna będzie tylko jeden raz.


FORMY PŁATNOŚCI I WARUNKI DOSTAWY

Zamówiony towar przesyłamy firmą kurierską. 
Płatność z góry można dokonać na konto: 
Pumat Przemysław Pawelczuk ul. Brzozowa 20, 71 015 Szczecin 
numer rachunku: mBank 32 1140 2004 0000 3602 7466 7797
Wpłaty prosimy dokonywać po potwierdzeniu terminu realizacji. 
Na życzenie wystawiamy fakturę PRO FORMA.


KOSZTY TRANSPORTU

Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę powyżej 600 zł brutto: 
płatność przed wysyłką - TRANSPORT GRATIS
płatność przy odbiorze - 12 zł netto + 23 % VAT
Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę poniżej 600 zł brutto: 
płatność przed wysyłką - 22 zł netto + 23 % VAT
płatność przy odbiorze - 22 zł netto + 12 zł netto za pobranie = 34 zł netto + 23 % VAT

Wysyłka za granicę kalkulowana jest indywidualnie.

ZWROTY, REKLAMACJE I GWARANCJA 

Zwrotu zakupionego towaru można dokonać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. (Dz. U. Nr 22, poz. 271. z dn. 2.03.2000) z późniejszymi zmianami.
Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany (nie noszący jakichkolwiek śladów używania). Przesyłka ze zwracanym towarem musi zawierać dokument sprzedaży lub potwierdzenie zamówienia. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Nie są przyjmowane zwroty produktów wykonywanych na wymiar oraz produktów z nadrukowanym logotypem na zlecenie klienta.

W przypadku błędnej realizacji zamówienia z winy sklepu wszelkie koszty odesłania towaru i ponownej wysyłki ponosi sklep. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu, fakt ten należy obowiązkowo zgłosić przewoźnikowi i spisać w jego obecności protokół zniszczenia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe - pieniądze zostaną zwrócone klientowi.

W przypadku stwierdzenia wad fabrycznych produktu prosimy o odesłanie go przesyłką pocztową lub kurierską wraz z otrzymanym dowodem sprzedaży lub potwierdzeniem zamówienia i opisem przyczyn reklamacji. W zależności od typu produktu udzielamy gwarancji do 2 lat. Napraw gwarancyjnych dokonujemy na podstawie dowodu sprzedaży.


BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

W wyniku złożenia zamówienia Sprzedawca uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych w celu realizacji umowy przez firmę Pumat Przemysław Pawelczuk z  zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. 
Firma Pumat Przemysław Pawelczuk nie udostępnia danych osobowych Klientów podmiotom trzecim w celach ich przetwarzania i wykorzystywania na potrzeby marketingu. Jednocześnie informujemy, iż dysponują Państwo prawem wglądu do swoich danych.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się właściwe przepisy Kodeksu Cywilnego. 
W przypadku braku możliwości polubownego rozstrzygnięcia ewentualnych sporów, sprawa zostanie skierowana do Sądu właściwego dla siedziby sprzedającego. 
Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Pumat oznacza akceptację postanowień regulaminu.