Maty antyzmęczeniowe i antypoślizgowe

W zakładach produkcyjnych oraz przemyśle spożywczym wypadki w wyniku pośliźnięcia stanowią około 20% wszystkich zdarzeń, które powodują długoterminowe przerwy w pracy.

Nasze produkty wykonane są ze specyficznych mieszanek gum i tak zaprojektowane, by zapewnić dobrą przyczepność do podłogi oraz natychmiastowy odpływ cieczy, co jest najbardziej ef...

W zakładach produkcyjnych oraz przemyśle spożywczym wypadki w wyniku pośliźnięcia stanowią około 20% wszystkich zdarzeń, które powodują długoterminowe przerwy w pracy.

Nasze produkty wykonane są ze specyficznych mieszanek gum i tak zaprojektowane, by zapewnić dobrą przyczepność do podłogi oraz natychmiastowy odpływ cieczy, co jest najbardziej efektywnym, ekonomicznym i trwałym rozwiązaniem dla zredukowania ryzyka poślizgnięcia. Stanowią również narzędzie do obniżania zmęczenia pracowników podczas długotrwałej pracy w pozycji stojącej.

More

Maty antyzmęczeniowe i antypoślizgowe W tej kategorii nie ma produktów.

Funkcjonalne, wytrzymałe, skuteczne… to tylko kilka z długiej listy ich zalet. Maty antypoślizgowe i antyzmęczeniowe, bo nich tu mowa, proponujemy w wielu różnych wersjach, spośród których odpowiednie rozwiązanie znajdzie zarówno branża gastronomiczna, jak i przemysł spożywczy i nie tylko. Proponujemy również modele higieniczne, które najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach natryskowych oraz przy basenach, saunach czy przebieralniach.

Maty antyzmęczeniowe to produkty nie do przecenienia. Doskonale sprawdzają się m.in. w zakładach pracy, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki służbowe na stojąco. To właśnie one minimalizują ryzyko wystąpienia bólu nóg czy pleców. Wersje antypoślizgowe zaś ochraniają przed upadkami, a do tego mają właściwości antybakteryjne i są w pełni higieniczne, dzięki czemu mogą być użytkowane na powierzchniach wilgotnych.